aktuální video
archiv
Přijďte podpořit prostějovské Orli na domácí Final 4 Českého poháru.

Pozvánka na FINAL4 Českého poháru do Prostějova.
aktuální foto

Aktuality

12.04.2017 20:20

Orli nestačili na Lvy a domů se vrací s porážkou 101:88. 


V 1. kole Play out na sebe narazili hráči Prostějova a domácího celku BK Jindřichův Hradec. Šlo o první utkání po nadstavbové části. Po celou dobu Orli tahali za kratší konec provazu, krom začátku 3. čtvrtiny. Do utkání nezasáhl Marek Souček, ovšem jeho jmenovec, Marek Sehnal, stihl 15 bodů a R. Simmons stihl skoro triple double (18 bodů, 8 asistencí, 8 doskoků) . Tyto skvělé individuální počiny Orlům přesto nepomohly a po těžkém boji a prohráli 101:88.
více
11.04.2017 18:12

Anketu Hvězdy NBL ovládl pražský USK! 


Kooperativa NBL má druhý rok po sobě českého MVP. Nejužitečnějším hráčem byl ve své kariérní sezoně zvolen 24letý lídr basketbalistů pražského USK Jaromír Bohačík. S 33 a půl minutami třetí nejvytíženější muž dlouhodobé části ligy byl jejím druhým nejlepším střelcem s průměrem 17,9 bodu, sedmým doskakovačem s průměrem 6,6, přidával i 2,4 asistence a 6,2 získaného faulu, což bylo s převahou nejvyšší číslo soutěže. V pěti zápasech dosáhl dvojciferných statistik v bodech i doskocích, třikrát nastřílel přes 30 bodů, navíc meziročně vylepšil svou dvojkovou střelbu o 7 procent, trestné hody o 13 procent a jeho střelecký průměr vzrostl o 3,6 bodu na utkání. Hlavně však svůj tým dotáhl ke čtvrtému místu před play-off, což je pro Pražany nejlepší pozice za posledních 16 let.
více
více
07.04.2017 11:59

Již známe rozlosování skupiny play-out. 


První zápas hrají Orli v Jindřichově Hradci s Lions 12. dubna, poslední zápas je potom na pořadu dne v sobotu 6. května na domácí palubovce s MMCITE Brno. Všechny zápasy jsou zaznamenány v sekci "Kalendář akcí".
více
04.04.2017 20:00

V posledním utkání nadstavby Prostějov v Ostravě prohrál rozdílem šesti bodů a do skupiny play-out jde z posledního místa se ztrátou jednoho bodu na Brno a dvou na Jindřichův Hradec. 


Do play-off postoupily Svitavy, které půjdou ve čtvrtfinále na Pardubice. Vítězstvím v Jindřichově Hradci vybojovala poslední místo do play-off Sluneta Ústí nad Labem, která ve čtvrtfinále narazí na favorizovaný Nymburk.
více
více


Kooperativa NBL

Kooperativa Faktor

Kooperativa

Hyundai

Česká televize

Molten

TV com.cz

ALK

ČBF

LIVEscorestream

Facebook Twitter YouTube

NEW YOUNG REFEREES NYR

BASKETMAG


15.6. má narozeniny
Martin NábělekMěsto Prostějov

TK PLUS

Olomoucký kraj

Česká sportovní

Lionsport

ProBasket.cz

© ORLI Prostějov 2013