aktuální video
archiv
Přijďte podpořit prostějovské Orli na domácí Final 4 Českého poháru.

Pozvánka na FINAL4 Českého poháru do Prostějova.
aktuální foto

Aktuality

11.02.2017 19:11

Dylan Talley se vrací do Prostějova. 


Při zdravotních problémech Dycka a Dokoupila si Orli opět museli pomoci. Tentokrát zapátrali v archivu bývalých prostějovských hráčů a byli úspěšní. Na Hanou se po dvou letech vrací Dylan Talley, silově a střelecky výborně vybavené křídlo. Další posilou je Darion Rackley. „Víme, co můžeme od Dylana očekávat. On se zase vrací do prostředí, které zná. Navíc hrál pod trenérem Zbyňkem Cholevou, což je další výhoda. Rychle zapadne do systému, což potřebujeme,“ prohlásil generální manažer prostějovského klubu Petr Fridrich.
více
10.02.2017 10:59

Orli vstoupí do nadstavby utkáním v Brně. 


Na palubovce MMCITE se pokusí Orli ukončit sérii porážek a úspěšně nastartovat boje ve skupině A2. Nebude to jednoduché, zatím se tým Zbyňka Cholevy stále sehrává, navíc soupeř doma hraje v poslední době výborně, naposledy porazili Jindřichův Hradec.
více
06.02.2017 16:09

Schválen přestup Romana Marka do Svitav. 


Po jednání došlo k dohodě všech zúčastněných stran a předseda klubu Ivan Pospíšil tak mohl dát souhlas s přestupem Romana Marka do Svitav.
04.02.2017 20:00

Jasné vítězství mistrovského Nymburka 100:58. Prostor dostali všichni hráči z nymburské i prostějovské lavičky. 


Orli tak po základní části KNBL skončili na 8. místě se ziskem osmi vítězství, Prostějov do nadstavby ve skupině A2 vstoupí zápasem 11.2. v Brně.
více
28.01.2017 20:24

Tuři přetlačili Orly a z Hané si odváží cenné vítězství. 


Bohužel pro domácí do utkání nezasáhl křídelník Dyck, který si těsně před utkáním poranil ruku, takže v základní sestavě se objevili Jacobs, Fitzpatrick, Simmons, Petr Dokoupil a Marek Sehnal. Trenér Turů Lubomír Růžička poslal na zahájení pětici hráčů: Bryan Smithson, Tomáš Teplý, Hunter Mickelson, Jiří Jelínek a ex-prostějovský Pavel Slezák. Začátek zápasu byl do stavu 11:11 zcela vyrovnaný, pak se prosadil z trojkové vzdálenosti pivot Jelínek a přispěl k vedení Svitav po první čtvrtině 19:13. Zajímavostí je, že během první části hry se házel pouze jeden trestný hod, který Mickelson neproměnil. V druhé čtvrtině se Orlům přestalo dařit střelecky a Tuři šli do poločasového vedení 40:29. Domácí se ovšem nevzdali, do úvodu druhého poločasu Orli doslova vletěli a postupně se propracovali do vedení, přičemž třetí část hry vyzněla těsně pro svitavské 52:50. Poslední čtvrtina byla otevřená, ale v závěru měli svěřenci Lubomíra Růžičky více sil a dokráčeli ke svému šestému vítězství v sezoně.
vícefoto
27.01.2017 11:11

Situace ve věci přestupu Romana Marka do Svitav. 


Vedení ALK požádalo v této věci o právní rozbor. Jedna advokátní kancelář potvrzuje platnost hráčské smlouvy Romana Marka v Prostějově a druhá potvrzuje neplatnost smlouvy.
více


Kooperativa NBL

Kooperativa Faktor

Kooperativa

Hyundai

Česká televize

Molten

TV com.cz

ALK

ČBF

LIVEscorestream

Facebook Twitter YouTube

NEW YOUNG REFEREES NYR

BASKETMAG


25.9. má narozeniny
Rayshawn Laron SimmonsMěsto Prostějov

TK PLUS

Olomoucký kraj

Česká sportovní

Lionsport

ProBasket.cz

© ORLI Prostějov 2013