aktuální video
archiv
Přijďte podpořit prostějovské Orli na domácí Final 4 Českého poháru.

Pozvánka na FINAL4 Českého poháru do Prostějova.
aktuální foto

Sezóna

12.09.2008 20:07

V prvním domácím přípravném zápase těsná porážka s Novým Jičínem 82:86 


Po výhře v Pardubicích nastoupili prostějovští Orli na palubovce Sportcentra proti svému velkému rivalovi z Nového Jičína. Soupeř přijel pouze se sedmi hráči, na lavičce Prostějova chyběli reprezentanti a zraněný Savanovič.
vícefotodiskuse
24.03.2008 12:50

Tomáš Rak skončil ve funkci generálního managera PROSTĚJOVSKÝCH ORLŮ 


Již delší dobu se hovořilo o odchodu generálního managera Orlů Mgr. Tomáše Raka z funkce. Tyto informace nám tento víkend potvrdil sám Rak, který již nezvykle neseděl na lavičce Orlů v zápase s GEOFINEM, ale v hledišti novojičínské basketbalové haly.
vícediskuse
více
21.09.2007 19:55

Roglu jsme porazili i ve druhém přípravném utkání 


Dnes čekal prostějovské Orly poslední samostatný přípravný zápas. Naším soupeřem byl opět slovinský tým KK Rogla Zreče. Při vstupu našeho týmu do dnešního utkání vypadala lavička Orlů jako po „morové epidemii“. Zápas jsme tak odehráli s pouhými devíti hráči. Naproti tomu se do sestavy týmu vrátil, za velikého potlesku přihlížejících diváků, Robert Tomaszek. Roberta čtyři měsíce trápilo zranění třísel. Teprve před dvěma dny mu lékař povolil plnou zátěž v tréninkovém procesu. Dnešní zápas byl rozdělen na jednotlivé čtvrtiny. Prakticky jsme odehráli čtyři rozdílná utkání. Zvítězili jsme ve třech čtvrtinách!
vícefotodiskuse
19.09.2007 20:35

S předvedenou hrou ještě nemůžeme být spokojeni! 


„S předvedenou hrou ještě nemůžeme být spokojeni, s číselným výsledkem už je to lepší,“ konstatoval po zápase trenér prostějovských Orlů Mgr. Miroslav Marko. Dnes se jeho svěřenci postavili slovinskému týmu KK Rogla Zreče a odehráli s tímto celkem první ze dvou přípravných zápasů. Hodně minut strávili na palubovce i nově testovaní hráči na pozici 3- Darin Dalipagič a 5- Nerius Lisauskas. První střetnutí se slovinským týmem skončilo pro naše Orly vítězně. Kurz k tomuto vítězství jsme nastavili už v první čtvrtině a velice svědomitě jsme ho udržovali. Orli tak vybojovali druhé vítězství ze dvou utkání na domácí půdě.
vícefotodiskuse
14.09.2007 13:11

BK Prostějov - KK Rogla Zrece 


Dalším soupeřem prostějovských orlů bude slovinský celek KK Rogla se kterým sehrajeme dvě přípravná utkání. První ve středu 19. 9. v 18.00, druhé pak v pátek 21. ve stejném čase. Přinášíme vám soupisku našeho příštího soupeře.
vícediskuse

© ORLI Prostějov 2013