aktuální video
archiv
Přijďte podpořit prostějovské Orli na domácí Final 4 Českého poháru.

Pozvánka na FINAL4 Českého poháru do Prostějova.
aktuální foto

Sezóna

13.09.2007 20:20

Vítězství v prvním domácím utkání! 


Po dlouhý měsících oprav prostějovského Sportcentra a příprav na nadcházející basketbalovou sezónu se dnes poprvé představili naši Orli na domácí palubovce. Po čtvrtroční odmlce se halou opět ozývalo skandování sklaních fanoušků. V dnešním utkání, které se těšilo přízni několika stovek diváku, změřil prostějovský celek své síly s týmem Severstal Čerepovec z ruské SUPERLIGY B. Po několika zvratech ve vedení se vítězství přiklonilo na naši stranu. V prvním domácím utkání jsme získali cenné vítězství konečným stavem 82:75.
vícefotodiskuse
12.09.2007 09:54

Pozvánka na přípravný zápas 


Vážení basketbaloví přátelé, srdečně vás zveme na první přípravný zápas na domácí palubovce proti ruskému týmu Čerepovec, který se uskuteční ve čtvrtek 13.9. v 18.00.
vícediskuse
12.09.2007 08:26

Na Orly čekají v generálce silní soupeři 


Dva týmy z Ukrajiny a jeden bundesligový celek uvidí fanoušci prostějovského basketbalu v rámci 2. ročníku turnaje Prostějov Open, který proběhne 25. – 27. září v hale Sportcentra. Pro domácí Orly to bude zároveň generálka na nový ročník Mattoni NBL, který zahájí stříbrný tým loňského ročníku Mattoni NBL 3. října na palubovce nováčka z Kolína. Vedle loňského vítěze Cherkassy z Ukrajiny přijede Chemik Južnyj, z Německa přijede desátý tým nejvyšší soutěže Raciopharm Ulm.
vícediskuse
Stanislav Votroubek se upsal na rok do Prostějova!02.09.2007 16:32

Prostějov získal Votroubka z Nymburka 


Podkošový hráč Stanislav Votroubek, který v minulé sezoně hájil barvy mistrovského Nymburka, je novou posilou basketbalistů Prostějova. Obávaný střelec z velké vzdálenosti podepsal v novém působišti roční smlouvu. "Po šesti letech v Nymburku je to pro mě nový impuls," přiznal.
vícediskuse
31.08.2007 21:31

Prostějovští Orli představili svůj nový tým 


Před přípravným zápasem české ženské basketbalové reprezentace proběhla tisková konference k nadcházející sezóně. Slova se na úvod ujal předseda správní rady prostějovského basketbalového klubu Ing. Milan Matzenauer. Ten především zdůraznil věkovou změnu v prostějovském kádru. Ve srovnání s minulou sezónou, kdy byl věkový průměr 28,4 , máme nyní tým o věkovém průměru 24,8.
vícefotodiskuse

© ORLI Prostějov 2013